Laur Fabergé: co marka biżuterii Mercury ma w zanadrzu na Wielkanoc

Już po raz drugi firma jubilerska Mercury prezentuje specjalną kolekcję wielkanocną, w której znalazły się zawieszki w kształcie jajek na złotych łańcuszkach oraz stołowe jajka szlachetne. Zawieszki na łańcuszkach z białego, żółtego i różowego złota są ozdobione półprzezroczystą emalią nad wzorem guilloché - nieprzypadkowo linia wielkanocna nosi nazwę Enamel. Oprócz tradycyjnej czerwieni, dostępnych jest około 20 odcieni emalii: niebieski, żółty, zielony, liliowy, różowy i perłowy.

Zawieszki różnią się wielkością i ceną (małe jajko kosztuje 269 500 rubli, większe - 357 500 rubli). Możesz nosić kilka z nich jednocześnie, regulując długość łańcuszka.

1 z 10 © służba prasowa © służba prasowa © służba prasowa © służba prasowa © służba prasowa © służba prasowa © służba prasowa © służba prasowa © służba prasowa © służba prasowa

Pamiątkowe jajka na stojaku wykonane są również ze złota i emalii nad giloszem oraz ozdobione szafirami, rubinami, szmaragdami i diamentami. Ten cenny środek może służyć również jako szkatułka na biżuterię lub na życzenie można umieścić w nim figurkę niespodziankę w postaci ozdobnego kamienia. Można zamówić niedźwiedzia z agatu i diamentów, zająca z białego opalu i onyksu lub kurę w gnieździe ze złota i rubinów. Ceny wielkanocnych jaj prezentowych zaczynają się od 3,3 mln RUB.

1 z 6 © służba prasowa © służba prasowa © służba prasowa © służba prasowa © służba prasowa © służba prasowa

Kolekcja Enamel Easter dostępna jest w butikach jubilerskich Mercury oraz sklepach multibrandowych Mercury w Moskwie, Petersburgu, Soczi i Jekaterynburgu. Kolekcja Enamel Easter jest dostępna w butikach jubilerskich Mercury w Moskwie, Petersburgu, Soczi i Jekaterynburgu.

Tags: biżuteria , prezenty