Bendes wprowadza kolekcję MustHave z diamentami

Krajowa marka biżuterii Bendes oferuje designerską biżuterię na co dzień i na specjalne okazje.

Kolekcja MustHave jest w całości poświęcona diamentom. Należą do nich bransoletki tenisowe, puzderka, wisiorki z kamieniem na cienkim łańcuszku, wisiorki w kształcie krzyża, pierścionki z pasjansem lub brylantem. Według projektantów Bendes, te klasyczne i ponadczasowe elementy biżuterii można kolekcjonować przez całe życie, od dzieciństwa, świętując ważne wydarzenia i wybierając kamienie o różnych rozmiarach i szlifach. Dzięki tej kolekcji możesz z czasem się rozwijać, zwiększając liczbę karatów i poprawiając właściwości kamieni. Biżuterię można łączyć w zależności od gustu i nastroju.

1 z 8 ©służba prasowa ©służba prasowa ©służba prasowa ©służba prasowa ©służba prasowa ©służba prasowa ©służba prasowa ©służba prasowa

Koszt pierścionków zaczyna się od 120 000 rubli (z diamentem o masie 0,3 karata). Cena pierścionków zaczyna się od 120 000 rubli (z diamentem o masie 0,3 karata), puzderka z kamieniami o masie od 0,3 do 2 karatów kosztują od 250 000 do 6 mln rubli, bransoletki tenisowe - 950 000-3,4 mln rubli (za sztukę z diamentami o masie 10 karatów). (za egzemplarz z diamentami o wadze ponad 10 karatów).

Tags: biżuteria , diamenty