Dlaczego nie: Jak założyć nietypowy kostium kąpielowy - pokazują gwiazdy

Zabawne

View this post on Instagram

Zresztą nie wszyscy traktują plażę jako miejsce, w którym można się "pokazać". Wielu chce się zrelaksować, odprężyć, a nawet po prostu powygłupiać nad morzem. Zamiast seksownych czarnych bikini wybierają więc najbardziej beztroskie kostiumy kąpielowe na świecie - modele w jaskrawych kolorach z zabawnymi nadrukami w postaci oczu, pizzy (jak u Katy Perry w teledysku do "This Is How We Do"), flamingów czy lwiej twarzy rozłożonej zabawnie na brzuchu.

Reklama na stronie RBC www.adv.rbc.ru

Wszystko co najlepsze na raz

View this post on Instagram

Obecnie wiele marek plażowych promuje minimalizm: kolekcje są pełne monochromatycznych strojów kąpielowych o zwięzłym designie. Jeśli jednak to nudny pomysł i chcemy czegoś bardziej odświętnego (kostiumu kąpielowego nie nosimy tak często), można znaleźć modele z serii "all the best at once" - z dużymi kryształami, wyszywane dżetami lub tak błyszczące, że wyglądają raczej jak koktajlowe minidressy. Nie musisz ich zakładać na imprezę w basenie, możesz nawet wybrać się na snorkeling.

Ważne: modele z dżetami są lepiej wybrać nie online, i osobiście, tak, że przed zakupem, aby ocenić, jak dobrze szyte wystrój.

"Nude

View this post on Instagram

Dziesięć lat temu nagie modelki wywołałyby falę potępienia, ale dziś najbardziej odkrywcze kostiumy kąpielowe raczej nikogo zbytnio nie zawstydzą. Jeśli więc od dawna chcesz pokazać swoją figurę, to stroje kąpielowe nude są opcją dla Ciebie. Jedynym kryterium przy ich zakupie jest Twoja pewność siebie.

Ważna uwaga: dopasuj kostium kąpielowy do swojego rozmiaru, aby cienkie paski materiału nie wbijały się w ciało.

Jak najbardziej zamknięty

View this post on Instagram

Kostiumy kąpielowe z maksymalnym zamknięciem są idealne dla osób, które chcą osłonić swoje ciało przed słońcem, nie chcą się zbytnio odsłaniać lub nie lubią pokazywać swoich niedoskonałości. Na przykład Selena Gomez, tworząc linię kostiumów kąpielowych dla Krahs, marki swojego przyjaciela, specjalnie dodała do kolekcji maksymalnie zamknięty kostium kąpielowy. "Żeby czuć się komfortowo, bo miałam przeszczep nerki i lubię kostiumy kąpielowe, które zakrywają bliznę" - wyjaśniła piosenkarka. Takie modele mogą być podobne do koszulek lub mokrych kombinezonów - z długim rękawem lub nawet z szortami. W nich wygodnie i opalać się (na pewno nie spalicie ramion), i ćwiczyć jogę na plaży wczesnym rankiem (w takim kostiumie kąpielowym nie będzie tak fajnie). Możesz je również nosić nie tylko nad morze, ale również jako body - z jeansami w mieście.

Inspirowane stylem retro

View this post on Instagram

Od kilku sezonów modne są stroje kąpielowe w klimacie retro. Jeśli więc zawsze kochałeś archiwalne zdjęcia, jak Marilyn Monroe, dziś możesz spróbować zastosować je do współczesnych realiów. Kropki, falbanki, majtki z wysokim stanem i bandeau nie wyglądają staromodnie. Wygląd celebrytów jest tego dowodem.

Tags: strój kąpielowy