W Domu Latarnika odbędzie się charytatywny pchli targ

Charytatywny pchli targ odbywa się co roku na rzecz Fundacji Lighthouse House. Dziewiąta impreza odbędzie się w niedzielę 5 grudnia w moskiewskim hotelu Baltschug Kempinski i rozpocznie się o godz. 12.00. W sprzedaży znajdzie się ponad 5000 sztuk odzieży, obuwia, akcesoriów, artykułów gospodarstwa domowego i kuchennych.

Swoje ubrania zaprezentują projektantka Maria Tsigal, aktorki Julia Snegir, Darya Melnikova, Sabina Akhmedova i Lyubov Tolkalina.

©służba prasowa

Organizatorzy przeprowadzą loterię, w której główną nagrodą będą dwa weekendy dla dwóch osób w hotelach Kempinski w Moskwie i Sankt Petersburgu. Prezenty obejmują bilety do moskiewskich teatrów, kin, muzeów, książki, certyfikaty na usługi i wiele innych.

Na targu spożywczym tego dnia będzie można kupić m.in. produkty z serowarni DolceLatte, kawę z Camera Obscura, słodycze z kawiarni UnderSon i cukierni SugarFox.

Organizatorami pchlego targu są projekt wolontariacki "Podziel się dobrem, Moskwo!" oraz fundacja charytatywna "Dom z latarnią". Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na potrzeby Hospicjum dla Dzieci. Od 2016 r. organizatorzy projektu Podziel się dobrem, Moskwo! przeprowadzili 13 imprez i zebrali około 35 mln rubli na rzecz beneficjentów fundacji.

Marka Prada ogłosiła możliwość rozwoju kosztem towarów z drugiej ręki.

Tags: Dobroczynność