Tatuaże polskich celebrytek

Celebrytki uwielbiają tatuaże! Niektóre  z nich stawiają na sporych rozmiarów malunki, inne na drobne obrazki i napisy. Popularne są zarówno mroczne malunki, jak i pełne uroku motywy. Zobacz, jakie tatuaże zdobią ciała polskich gwiazd!

Agnieszka Chylińska 

Polską celebrytką, która najbardziej kojarzy się z tatuażami, jest niewątpliwie Agnieszka Chylińska. Ciało wokalistki, od stóp do głów, zdobią bowiem setki mniejszych i większych grafik. Artystka przez lata stawiała na bardzo rockowy look, ale od niedawna lubuje się w eleganckim stylu. O dziwo jej tatuaże nie kłócą się z kobiecymi stylizacjami, a jedynie dodają im delikatnego “pazura”. 

Deynn

Drugą celebrytką, u której tatuaże stanowią nieodłączny element wizerunku, jest Marita “Deynn” Majewska. Influencerka często powtarza w wywiadach, że tworzone za pomocą tuszu obrazy to jej ogromna pasja i małe...uzależnienie. Ona sama straciła już chyba rachubę, ile tatuaży zdobi jej ciało! 

Fagata 

Drobne, ale liczne tatuaże zdobią skórę influencerki Agaty Fąk. Fagata chętnie publikuje w swoich social mediach autoportrety w bikini lub skąpych ubraniach, które odsłaniają wszystkie naskórne malunki. Wśród nich zobaczyć można między innymi księżyc, motylka, amorka, serce i słońce. 

Małgorzata Ohme 

Niektóre celebrytki wolą ukrywać swoje tatuaże pod ubraniami. Jedną z nich jest prowadząca program “Dzień Dobry TVN” Małgorzata Ohme. Dziennikarka zaskoczyła fanów, publikując w social mediach zdjęcie zrobione w studio tatuaży. Jak się okazuje: jej ramię zdobi sporych rozmiarów grafika przedstawiająca portret kobiety, stworzony przez austriackiego artystę Egona Schiele.

 

Tatuator w trakcie wykonywania tatuażu kolorowym tuszem