Hublot stworzył zegarek we współpracy z francuskim DJ Snake'iem

Pierwsza współpraca popularnego francuskiego DJ-a i performera DJ Snake'a ze szwajcarską marką Hublot datuje się na 2018 rok. Piosenkarka wystąpiła na wieczorze zamykającym zorganizowanym przez Hublot podczas Mistrzostw Świata FIFA w Rosji. Trzy lata później manufaktura prezentuje zegarek stworzony we współpracy z muzykiem.

Od razu rzuca się w oczy element designu w postaci symbolicznej mapy świata na tarczy zegarka Big Bang DJ Snake. Nawiązuje do szerokiego zasięgu geograficznego artysty na całym świecie. Ruch HUB1242 UNICO flyback chronograf z rezerwą mocy 72 godzin jest widoczny przez siatkę równoleżników i południków.

45-milimetrowa obudowa Big Bang wykonana z polerowanego tytanu ma rozpoznawalny design, w przeciwieństwie do nietypowo ukształtowanej ramki - pomysł na wycięcia na zewnętrznej krawędzi ramki pochodzi od samego DJ Snake'a. Zegarek Big Bang DJ Snake lśni opalizującym blaskiem dzięki specjalnej, zaawansowanej technologicznie powłoce z pigmentów i wypalaniu w wysokiej temperaturze. Ta sama neonowa powłoka jest zastosowana na tytanowym zapięciu. Opatentowany system One Click umożliwia wymianę paska na pasek kamuflażowy z naszywkami w kolorze szarym, czarnym i fioletowym, które dodatkowo podkreślają opalizujący gradient na obudowie zegarka.

Zegarek Big Bang DJ Snake jest dostępny w limitowanej edycji 100 sztuk.