Alexa, otocz mnie chwałą Billie Eilish.

Jeśli kiedykolwiek powiedziałeś: "Alexa, odtwórz When the Party's Over", to będziesz zachwycony, że Amazon właśnie ogłosił premierę specjalnej edycji Amazon Echo Studio Billie Eilish i jest to całkiem fajne, jeśli jesteś super-fanem.

Pamiętasz z powrotem w ciemnych wiekach, kiedy po prostu musiał zadowolić się plakatami naszych ulubionych artystów?

Powiązane: 44 zabawne rzeczy, które można zrobić z Amazon Echo, że może nie wiedziałeś

Ta specjalna edycja Echo Studio będzie wyposażony w 3D przestrzenne odtwarzanie dźwięku, sterowanie głosem dla Twojej muzyki, immersive dźwięk, który automatycznie wyczuwa akustykę przestrzeni (whoa) dla optymalnego dźwięku, i oczywiście nadal masz możliwość, aby zgasić światła bez wychodzenia z łóżka.

Zawiera nawet sześć darmowych miesięcy Amazon Music Unlimited, co sprawia, że dodatkowe $ 20 powyżej top-of-the-line Amazon Echo Studio nieco łatwiejsze do przełknięcia.

Jest to część większego collab między piosenkarką i Amazon (które prawdopodobnie już wiesz, jeśli jesteś fanem), w tym ekskluzywne Billie Eilish merch wraz z Billie Eilish Takeover - doświadczenie słuchania można uzyskać dostęp za darmo, jeśli jesteś członkiem Prime (wiesz, że?) lub jeśli już zapisać się do Amazon Music Unlimited.

Chociaż nie będzie wysyłki do 14 października, Billie Eilish Echo Studio jest już sprzedaje jak szalony przez zamówienia wstępne. Jeśli masz tween lub nastolatek do sklepu dla tego święta, może to być jeden dar można przekroczyć swoją listę wkrótce. Gdzieś w okolicach 3,475. odtworzenia Happier Than Ever.