RBC i SlovoDna wprowadzają wspólną kolekcję limitowaną

Podczas targów SPIEF, zdjęcie ze stoiska RBC stało się viralem na portalach społecznościowych - nasza firma postanowiła przyciągnąć uwagę uczestników forum zagadką, w której zaszyfrowane było słowo "biznes". Sukces naszego posunięcia marketingowego sprawił, że kontynuujemy współpracę z popularną grupą dystrybucji publicznej SlovoDnya by Kirill Karavaev (z prawie 90 tysiącami followersów na Telegramie) i wydajemy merchandise. Nie mamy wątpliwości, że przyniesie on czytelnikom wiele pozytywnych emocji i wywoła uśmiech na twarzach przechodniów. I może ktoś na widok słów "dodatkowe wsparcie" i "SWIFToplyaska" pomyśli o tym, jak wielki i potężny jest nie tylko język rosyjski, ale i rosyjska gospodarka.

W skład kolekcji wchodzą bluzy z kapturem, bluzy, mackintoshe, czapka, eko-torba i kubek termiczny. Dumą marki Kirill Karavaev, która produkuje towary SlovoDna, jest standardowy t-shirt wykonany z miękkiej tkaniny na bazie naturalnej tureckiej bawełny. Przez lata był on kilkanaście razy udoskonalany i w efekcie został doprowadzony przez projektantów do niemalże perfekcji.

Artykuły opatrzone są samym rebusem "RBC is about business", a także trafnymi słowami i wyrażeniami z leksykonu dziennikarzy i przedstawicieli świata biznesu:

  • "kurs rubla";
  • "dodatkowe koszty" (czego najlepiej unikać);
  • BDSM (Bitcoiny, Dolary, SNP 500, Rynki);
  • BDSM (Think More with Your Brain);
  • "nad przepaścią marginesu";
  • "SWIFTpotential" (sytuacja w zakresie międzynarodowych przekazów pieniężnych),
  • "cRIPta";
  • "wyciąganie wniosków";
  • "controlling interest";
  • "stawiając na czerwień".
1 z 11 Kolekcja limitowana RBC X SlovoDna © kkaravaev RBC X limitowana kolekcja SlovoDna © kkaravaev RBC X limitowana kolekcja SlovoDna © kkaravaev RBC X limitowana kolekcja SlovoDna © kkaravaev RBC X limitowana kolekcja SlovoDna © kkaravaev RBC X limitowana kolekcja SlovoDna © kkaravaev RBC Limited Edition Collection X SlovoDna © kkaravaev RBC Limited Edition Collection X SlovoDna © kkaravaev RBC Limited Edition Collection X SlovoDna © kkaravaev RBC Limited Edition Collection X SlovoDna © kkaravaev RBC Limited Edition Collection X SlovoDna © kkaravaev

Główne kolory kolekcji to czerń i biel. Bluzy over-size są również dostępne w kolorze pomarańczowym, niebieskim i jasnożółtym. Nadruki są drukowane metodą druku bezpośredniego, folią flexo lub aksamitnym flokowaniem. Kolekcję można obejrzeć w showroomie Kirilla Karavaeva przy ulicy Sadovaya Kudrinskaya 32, bldg. 2.

Tags: Kolaboracje w modzie , biznes