Chanel wprowadza kapsułę zegarków Chanel Wanted

Chanel jest mistrzynią pożądanych przedmiotów i rozpoznawalnych symboli. Teraz jednak logo francuskiej marki rozciąga się nie tylko na torebki i buty, ale także na zegarki. Kapsułowa kolekcja z 2022 roku, stworzona przez dyrektora kreatywnego ds. zegarków Arnauda Chastaina, nosi nazwę Chanel Wanted.

Kluczowym elementem projektu jest sześć liter natychmiastowo czytelnej czcionki Chanel. Linia J12 Highly Wanted de Chanel całkowicie czarnych zegarków ceramicznych charakteryzuje się błyszczącymi czarnymi literami rozrzuconymi w różnych kombinacjach na tarczy i bezelu. Wszystkie sześć modeli wyposażono w automatyczny mechanizm Caliber 12.1 z certyfikatem chronometru - okrągły rotor jest inkrustowany diamentami. Zegarki mogą być sprzedawane pojedynczo lub jako zestaw w pudełku z lakierowanego drewna.

Zegarek J12 Highly Wanted de Chanel, Chanel

Automatyczny zegarek J12 Wanted de Chanel posiada logo nadrukowane w kolorze białym na czarnym przez 38 mm stalową i czarną ceramiczną obudowę. Biała wersja J12 Wanted de Chanel dostępna jest w rozmiarze 33 mm, z mechanizmem kwarcowym.

Zegarek J12 Wanted de Chanel, Chanel

W pozostałej części kolekcji na pasku znajdują się litery logo. W Boy-Friend Wanted de Chanel i Code Coco Wanted de Chanel obramowują one symetrycznie tarczę, natomiast w Premiere Wanted de Chanel są przymocowane do bransoletki z łańcuszkiem.

1 z 3 Zegarek Code Coco Wanted de Chanel, Chanel Boy-Friend Wanted de Chanel zegarek, Chanel Zegarek Premiere Wanted de Chanel, Chanel

Kapsuła jest już dostępna w odnowionym butiku z biżuterią i zegarkami Chanel na Place Vendôme.

Tags: Oglądaj