5 zabawnych playlist wideo YouTube Kids Halloween i kanałów, które sprawią, że Twoje dzieci poczują ducha!

Oto kilka zabawnych playlist o tematyce Halloween, które mogą spodobać się Twoim dzieciom na YouTube. Tak, YouTube.

Teraz, że YouTube Kids podniósł ich gry kontroli rodzicielskiej, czułem się bardziej komfortowo z nimi za pomocą aplikacji, i hej, czasami miło jest po prostu niech chill i cieszyć się niektóre filmy. Wszyscy ciężko pracujemy w tych dniach.

5 zabawnych list odtwarzania wideo Halloween na YouTube Kids

1. Nickelodeon Halloween Playlist

Idealna seria filmów dla młodszych dzieci aż do nastolatków, pozwala im stworzyć swój najstraszniejszy kostium na Halloween z bliźniakami Merrell, zrobić Halloween slime z JoJo Siwa, płatać figle przyjaciołom (powyżej) lub obejrzeć test smaku trick-or-treat. Co jest o wiele lepsze niż wyzwanie pizza IMHO.

2.Giggle and Hoot Halloween Playlist

Dla młodszych dzieci, Jimmy Giggle i Hoot stworzyli listę ulubionych postaci na Halloween. Od Ulicy Sezamkowej po Świnkę Peppę - w tych filmach znajdziecie mnóstwo ukochanych postaci Waszych dzieci, a wszystko to w halloweenowym stroju.

 

3 Art for Kids Hub's October Month of Making

Kto powiedział, że filmy dla dzieci na Halloween muszą być pasywne! Twoje zdolne dzieciaki będą zachwycone playlistą Art for Kids Hub, która zawiera projekty artystyczne specjalnie na Halloween, takie jak malowanie, origami, rysowanie i wycinanie z papieru. Są tu projekty angażujące, zabawne i niezwykle wykonalne.

 

4. Oddbods Halloween Special

Ta wyjątkowa seria została stworzona specjalnie dla YouTube Kids, a występują w niej postacie znane i lubiane przez młodych widzów z przebojowego serialu animowanego Oddbods. Tylko że teraz jest to seria filmów o tematyce związanej z Halloween, zapewniająca mnóstwo upiornej zabawy.

(Ale tak naprawdę nie aż tak strasznej. Idealne dla waszych maluchów, obiecuję).

 

5. Hotel Zombie Halloween Special

Stworzony specjalnie dla YouTube Kids, Zombie Hotel (również na górze) ma w sobie coś z klimatu Hotelu Transylwania i The Willoughbys i jest po prostu wspaniały. W filmie występują dwujajowe bliźniaki Fungus i Maggot, do których dołączają ich mama i tata Zombie, Rictus i Funerella, wraz z zespołem szalonych pracowników hotelu, którym nigdy nie brakuje dziwactw. To jest rzeczywiście jeden będziesz cieszyć się zbyt, rodzice!