Top 18 Najpopularniejsze marki peruk

Peruki są koniecznością, jeśli kochasz grać wokół z wyglądem. Jeśli wolisz zmienić fryzurę lub kolor włosów, ale nie chcesz się zobowiązać, to peruki są doskonałym wyborem. Możesz być długowłosa jednego dnia, a następnego mieć je w pixie cut. Następnie, można zmienić kolory każdego dnia bez uszkodzenia włosów.

Z tym, tutaj są najlepsze marki peruk, które należy zdecydowanie sprawdzić:

Jon Renau

W 1969 roku Jon Renau zaczął robić peruki i sprzedawać je. Jego peruki, treski i toppery kolekcja od tego czasu ewoluowała, aby stać się jednym z najbardziej znanych na świecie. Jego firma jest nadal prowadzona przez jego rodzinę, a oni trzymali się swojego celu słuchania i pielęgnowania potrzeb swoich klientów. Ta firma jest w ciągłej popularności wśród tych, którzy kupują i używać peruk i hairpieces ponieważ zapewniają one szeroki wybór stylów i kolorów.

Illusions

Iluzje przez Jon Renau zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do fantazji, kostium, i peruki partii w ciekawych stylach i kolorach w umiarkowanych kosztach, począwszy od różowego do szarego brokatu.

Peruki Raquel Welch

Raquel Welch jest gwiazdą Hollywood i ikoną mody, więc to naturalne, że będzie ona ustanowić niesamowitą linię peruk, aby podzielić się ze światem. Raquel Welch, który założył firmę dekadę temu, jest teraz jednym z najbardziej znanych firm peruka na świecie. Firma ta produkuje również treski i przedłużenia, a także peruki z prawdziwych ludzkich włosów i włosów syntetycznych. Peruki Raquel Welch są popularne ze względu na ich żywe kolory, solidną strukturę i ogólne noszenie.

Ellen Wille

Ellen Wille nadal produkuje peruki, które zadziwiają tych, którzy je noszą jako premier w Europie peruka, topper włosów i firmy hairpieces. Peruki tej firmy są w różnych kolorach włosów, wykonane są z wysokiej jakości włosów i mają unikalną czapkę, która zapewnia wrażenie, że włosy są prawdziwe, a nie peruka.

Peruki Vivica Fox

Vivica Fox, aktorka, producent i model, który jest znany na całym świecie, założył firmę, która tworzy szeroką gamę peruk i przedłużanie włosów w ramach swojej kolekcji bardzo popularne i modne, który jest zawsze zmienia się, aby nadążyć za najnowszymi trendami kolorów i stylów.

Elementy te są zaprojektowane tak, aby dać Ci najbardziej komfortowe, najlepiej dopasowane, i dramatyczny wygląd możliwe, zapewniając, że wydaje się jak gwiazda. Zapewniają one linie dla czarnych pań, jak również ludzkie i syntetyczne peruki i inne elementy włosów.

Hairdo

Wybierz Hairdo gotowy do noszenia peruka, treska, lub przedłużanie włosów, jeśli chcesz mieć fantastyczny dzień włosów na co dzień. Są one łatwe do założenia, wygodne i dostępne w różnych stylach, aby dopasować się do każdej pani, która chce wyjść w stylu.

Gabor

Gabor jest marką dla Ciebie, jeśli kochasz tradycyjne krótsze typy peruk. Ich syntetyczne peruki są uważane za jedne z najlżejszych i najbardziej przyjemne na rynku. Są eleganckie, z klasą, i proste do założenia i dbać.

Kolekcja Noriko Wig

Kolekcja Noriko Wig łączy w sobie jakość, elegancję i komfort, ponieważ jest wykonana ręcznie z najlepszych materiałów. Te fantastyczne peruki, hair toppers, i normalne peruki cap są wykonane przy użyciu technologii kolorów, które wykorzystuje wiele odcieni kolorów na jednym pasmie. Noriko zapewnia produkt dla każdego, czy chcesz perukę z włosów syntetycznych, perukę z włosów naturalnych, lub hairpiece.

Peruki Envy

Z jego miłości do niesamowitych włosów dla klientów na całym świecie, doświadczony projektant Alan Eaton założył Envy Wigs. On wykorzystał swoje lata doświadczenia w pracy z różnych linii peruk do opracowania najlepszych z najlepszych peruk, które są nie tylko naturalne-wyglądające, ale także wygodne i stylowe. Istnieje styl dla każdego, od peruk wykonanych z prawdziwych ludzkich włosów do peruk koronkowych.

Forever Young

Forever Young oferuje styl, który przypadnie ci do gustu, bez względu na to, czy chcesz mieć wyjątkowo długie włosy, krótkie czy średnie. Firma ta oferuje szeroki wybór peruk i tresek, od naturalnych odcieni po peruki w jaskrawych kolorach, aby zaspokoić gusta wszystkich. Forever Young ma perukę lub treskę, która spełni Twój nastrój, niezależnie od tego, czy jest to styl Rockstar czy tradycyjny.

Wig Pro Wigs to firma perukarska, która specjalizuje się w produkcji

Wig Pro ma niesamowity wybór męskich i damskich peruk. Aby peruki, przedłużanie włosów, i męskie i damskie treski, które pasują do każdego stylu życia, firma ma zintegrowane procesy projektowania z szeregiem możliwości kolorystycznych.

Louis Ferre

Louis Ferre zyskał sławę na rynku peruk dzięki tworzeniu atrakcyjnych peruk i innych produktów z włosów przy użyciu najnowszych technologii. Ludzkie włosy, koronki przodu i syntetyczne peruki są dostępne w zakresie. Louis Ferre osiągnął poziom niesamowitego komfortu, który pozwala mu nadal projektować najlepsze, najbardziej pomysłowe peruki na rynku.

Rene of Paris

Rene of Paris zaprojektował wiele tresek i peruki syntetyczne, które są naturalnie wyglądające i gotowe do noszenia, że będziesz cieszyć. Ta firma ma szeroki zakres atrakcyjnych wzorów, które zostały dopracowane przez lata twórczego doświadczenia. Paryski René jest dobrze znany z wysokiej mody, ale podstawowe tradycyjne projekty z organicznie mieszane kolory.

Amore Wigs and Hair Toppers

Amore jest znana z wysokiej jakości peruk i tresek, które są zaprojektowane z dwuwarstwową konstrukcją monofilamentową, aby zapewnić optymalny komfort przy zachowaniu aktualnego wyglądu. Ręcznie wykonane procesy tkania zapewniają większą trwałość niż konwencjonalne peruki i treski, zachowując przy tym naturalny wygląd.

BelleTress

Od 1982 roku, BelleTress Wigs jest głównym graczem w branży włosów i urody, z siedzibą w południowej Kalifornii. Życie jest zbyt krótkie na nudne włosy, według BelleTress. BelleTress Wigs zapewnia perukę dla Ciebie, czy chcesz naturalne, użytkowe peruka lub bardziej dramatyczne, styl ekscytujące. Organizacja uznaje znaczenie nie tylko dobrej zabawy, ale także zmiany wyglądu z zakresu stylów, kolorów i trendów.

HIM

HairUWear jest twórcą kolekcji HIM. Męskie peruki i treski są dostępne w różnych projektach w tej kategorii. Koronkowy przód na tych klasycznych kawałków jest zaprojektowany tak, aby być dość elastyczne. Ta marka wyprodukowała właśnie sześć nowych typów peruk męskich, które zapewniają szeroki zakres wyglądów, aby dopasować się do każdego faceta.

TressAllure

TressAllure ma oszałamiający wybór jasnych odcieni, które sprawią, że każdy będzie zazdrosny o swoich rówieśników, jeśli chodzi o peruki, treski i przedłużanie włosów. TressAllure zapewnia styl, który będziesz uwielbiać i ogarniać, niezależnie od tego, czy doświadczasz utraty włosów, czy po prostu pragniesz świeżej fryzury.

Estetica

Estetica Designs od ponad trzech dekad produkuje naturalnie wyglądające peruki w różnych fryzurach i odcieniach. Firma ta jest w stanie wyprzedzić trendy fryzur od ponad 30 lat i jest jednym z pionierów w rozwoju czapki do włosów.

Peruka FAQs: 7 najczęściej zadawanych pytań

Co to jest najbardziej naturalnie wyglądająca peruka?

Peruki wykonane z ludzkich włosów Remy wydają się być najbardziej naturalne, chociaż peruki zamknięcia koronki, koronki czołowe peruki i pełne peruki koronki są również dostępne. Najbardziej realistyczne i naturalne peruka jest jeden, który sprawia wrażenie, że włosy są kiełkujące z własnej skóry głowy.

Które ludzkie włosy są najlepsze do peruk?

Według specjalistów, zdecydowanie najlepsze włosy ludzkie do produkcji wysokiej jakości peruk to włosy ludzkie Remy. Ponieważ łuski każdego włosa są utrzymywane na miejscu i biegną w tym samym kierunku, gdy peruka jest tworzona, włosy Remy wydają się być najlepszą alternatywą. To wygląda i czuje się bardziej naturalne niż inne peruki z powodu tej procedury.

Kiedy ludzie zaczęli nosić peruki?

Peruki były modne w 18 wieku, a ci z statusu i zamożności nosił je.

Kto był pierwszym, który nosił perukę jako trend?

Peruka była noszona przez króla Ludwika XIII, który wprowadził tę modę.

Jakie było znaczenie białych peruk noszonych przez Brytyjczyków?

Kupcy nosili brązowe peruki, podczas gdy bardziej zamożni nosili białe peruki, w zależności od ich pozycji społecznej. Szare były noszone przez profesjonalistów, podczas gdy sędziowie i personel wojskowy nosili białe.

Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę przy zakupie peruki?

Aby ustalić, jaki rozmiar peruki do noszenia, zmierzyć obwód głowy od linii włosów dwa za uchem do tyłu szyi, a następnie nad drugim uchem i z powrotem do przodu.

Jaka jest najlepsza metoda zakładania peruki?

Najpierw spłaszcz włosy za pomocą czapki peruki, a następnie przypudruj czapkę peruki pudrem, który pasuje do Twojego odcienia skóry. Zaczynając od przodu i przesuwając się do tyłu, kładziesz perukę na głowie przed skorygowaniem części peruki i jesteś gotowy do pracy.