Chcesz mieć kolczyk w nosie? Oto jak zmierzyć odpowiedni pierścionek do nosa

Ja mam tylko przekłuty płatek ucha i w przeciwieństwie do tatuaży, jestem już z niego całkiem zadowolona. Ale wiele osób, które znam, a które są fanami piercingu, chciałoby mieć przekłuty nos. Chociaż nie jest to moja rzecz, całkowicie popieram cię na tym.

Tak więc, jeśli chcesz się upewnić, że wyglądasz wspaniale, oto jak zmierzyć swój nos dla idealnego pierścienia nosa:

Rozmiary pierścieni nosowych

Istnieje kilka sposobów, aby określić ilościowo pierścienie nosa. Skala, lub grubość, biżuterii ciała, takich jak pierścienie nosowe, jest używany do określenia jego wielkości. Mogą one być również oceniane przez obwód pierścienia. Oba te rozmiary znacznie zmienią wygląd i odczucia związane z nosem.

Pomiędzy tymi różnymi rozmiarami, istnieje wiele różnych alternatywnych pierścieni na nos. Zmierz swój nos, aby uzyskać poczucie, gdzie zacząć. Odległość między piercing otwór i podstawy nosa powinny być mierzone. Jeśli nie masz jeszcze przekłuty nos, narysować mały znak na nosie za pomocą pióra, aby wskazać lokalizację otworu piercing tak można otrzymać pomiar.

Pomiaru dokonaj w milimetrach. Czy Twoje nozdrza są grube? Do swojego pomiaru dodaj 1 milimetr. Jeśli Twoje nozdrza są dość grube, należy dodać 2 milimetry. W ten sposób uzyskasz punkt odniesienia dla rozmiaru obręczy na nos lub pierścienia. Ze względów estetycznych, możesz preferować nieco większy pierścień. Ponieważ nos jest przede wszystkim utworzony z chrząstki, nie masz właściwie kości nosowej, dlatego możesz go przekłuć w dowolnym miejscu.

Skorzystaj z tabeli rozmiarów obręczy na nos, aby uzyskać prawidłowy rozmiar.

Jak korzystać z tabeli rozmiarów pierścieni do nosa?

Nie zawsze jest możliwe, aby spróbować na różnych pierścieni nos przed faktycznie znalezienie odpowiedniego. Jednak z przewodnika rozmiar pierścienia nos, można szybko porównać rozmiary. Ze sznurka lub folii, która została zwinięta i skręcona, zrób smukły, cylindryczny przedmiot. Teraz możesz użyć tabeli rozmiarów, aby dopasować różne wymiary pierścieni do kawałka sznurka, nadając mu kształt zgodny z rozmiarami podanymi w tabeli. Następnie można trzymać go do nosa, aby mieć dobre oszacowanie wielkości pierścienia nos, dzięki czemu można wybrać biżuterię nos, który komplementy swoje cechy.

Wewnętrzna średnica pierścienia nosowego jest zazwyczaj mierzona. Szerokość pierścienia przyczyni się trochę więcej do całej długości, ponieważ jest to, co definiuje rozmiar.

Średnica pierścienia w nosie

Czy twój pierścień nos pierścień piercing wystarczająco grube? Stopień pierścienia obręczy nosa, jak również rozmiar obręczy, jest ważne. Po tym wszystkim, wygląd pierścienia będzie określona przez to. Aby uzyskać odpowiednią grubość, zobacz tabelę rozmiarów pierścionka do nosa. Pamiętaj, że jeśli wolisz grubszy wskaźnik, zawsze możesz iść na to później. Jest to o wiele trudniejsze, aby przejść z cieńszym pierścieniem.

Wytnij gruby, szeroki na pół cala arkusz papieru na długość Twojego nosa. Złóż arkusz papieru, aby dopasować go do różnych rozmiarów pierścionków, używając tabeli rozmiarów pierścionków jako przewodnika. Przytrzymaj go przy nosie, w miejscu, gdzie będzie znajdował się piercing. To nie będzie wyglądać dokładnie tak, jak prawdziwy pierścień nosa lub kawałek biżuterii, ale może to pomóc Ci uzyskać poczucie, jak różne grubości gauge będzie wyglądać na twarzy i pomóc wybrać odpowiedni hoop.

22 gauge jest najmniejszy rozmiar. Ten pierścień jest bardzo lekki. Normalny post kolczyk jest mniej więcej tej samej grubości, co 20 gauge. Od tego miejsca grubość sztyftu wzrasta znacznie bardziej. Szerokość jaką wybierzesz jest całkowicie zależna od wyglądu jaki chcesz uzyskać. Rozważ dyskomfort związany z szerokim kolczykiem, jednak warto pamiętać, że w tej części nosa nie ma potrzeby przekłuwania chrząstki, ponieważ nozdrze jest praktycznie w całości skórą. Igła, z drugiej strony, stanie się gauge wybrać, więc należy o tym pamiętać.

Piercing mostu, z drugiej strony, jest inną bestią. To jest znacznie wyższa na nosie niż nozdrza, i przechodzi przez mostek na górze.

Długość pierścionka do nosa

Jeśli chodzi o style bar, w porównaniu do pierścieni, długość pierścienia nos jest ważne. Możesz eksperymentować z różnych typów biżuterii nos pokazać swój szczególny zmysł mody po masz piercing nosa, począwszy od prostego ćwieka nosa do stylowej śruby nosa lub cokolwiek znacznie bardziej skomplikowane. Aby uzyskać przyzwoite poczucie, jak długo bar powinien być, zobacz nasz rozmiar pierścienia nos przewodnik długości. Należy pamiętać, że bar będzie przechodzić przez piercing w nosie. Nasz wykres może dać Ci wskazówkę, jak długo bar będzie w porównaniu do nosa, ale dopasowanie będzie inny, gdy bar przechodzi przez nozdrza piercing.

Należy pamiętać, że dodanie kulek lub klejnotów do obu końców pręta, jak to ma miejsce w przypadku prętów do nosa, zmieni długość pręta. Na podstawie skali kulki wybrać, kulki mogą dodać kilka milimetrów do długości. Jeśli chodzi o biżuterię dla nosa, może to być trudne!

Proste diamentowe pierścienie nos, na przykład, są w różnych kształtach. Projekty ćwieków do nosa są tworzone z myślą o szerokiej gamie kształtów nosa. To powinno pasować idealnie, jeśli masz gauge dla piercing poprawne przy zakupie stud nosa.

Rozmiary klejnotów i kulek do pierścionka do nosa

Klejnot lub piłka jest świetny sposób, aby dodać trochę więcej bling do piercing pierścień nosa. Ale jak mały lub duży powinien być ten kontakt? Skala obręczy nosowej określa rozmiar kuli lub klejnotu, który można umieścić na pierścień nosa. Oczywiście, ogromna kula nie może być noszona na małej obręczy nosowej. Aby dopracować swoją estetykę, możesz eksperymentować z wielkością kulki lub klejnotu.

Możesz również kupić kulki i klejnoty w różnych rozmiarach i przetestować je na swoim pierścieniu, aby stworzyć różne style biżuterii na różne okazje. Aby zobaczyć różne rozmiary piłek, zobacz naszą tabelę rozmiarów klejnotów i piłek. Możesz użyć ich jako odniesienie do wyboru klejnotu lub rozmiar kuli, który jest odpowiedni dla Ciebie i Twój unikalny styl biżuterii, porównując je do pierścienia i piercing nosa. Należy pamiętać, że chcesz, aby biżuteria piercing być wygodne długości, więc nie idź zbyt mało lub zbyt duże.

Przynosząc to wszystko razem

Rozważ rodzaj metalu chcesz raz zdecydowałeś się na swój rozmiar i dodać żadnych kamieni lub kulki jako dekoracji. Sterling srebra, stali nierdzewnej stali chirurgicznej, tytanu, 14k złota, jak również żółte złoto to tylko kilka z materiałów dostępnych dla pierścieni nosa. Podczas gdy posiadanie piercing może być ekscytujące, nie zapomnij wziąć pod uwagę koszty. Prawdziwe diamenty i 14k złota, na przykład, są bardziej kosztowne niż inne materiały.