Single dla singli

 

Niejeden.pl tworzą oddolnie single dla singli. Promujemy otwarte spotkania dorosłych stanu wolnego (26+) z niejednego środowiska.

Ułatwiamy uczestnictwo w dobrych, rozwojowych i integracyjnych spotkaniach oraz tworzenie nowych, różnorodnych inicjatyw w “realu”.

Traktujemy “cywilizację singli” jako znak naszych czasów i chcemy jej aktywnie przeciwdziałać. W tym celu promujemy również Modlitwę o Nowe Rodziny, m. in. na Światowych Dniach Młodzieży.

Zapraszamy każdą osobę stanu wolnego oraz wszelkie istniejące grupy, wspólnoty, duszpasterstwa singli z różnych miejsc do kontaktu i współtworzenia wartościowych spotkań dla singli i wspólnej, darmowej, internetowej platformy do komunikacji między nimi.

Działamy niekomercyjnie, charytatywnie, w duchu czynienia wspólnego dobra.

 

„Ze spotkań dla studentów mentalnie już wyrosłem, wspólnoty rodzin jeszcze nie są dla mnie, w Odnowie już byłem. Swoje miejsce odnalazłem tutaj. Dawno nie czułem się w niczym tak swojo, jak w tych inicjatywach. Uczestniczenie w nich jest dla mnie pobudzające i rozwijające –  a jednocześnie angażuję się w organizację, bo czuję potrzebę, aby dać coś z siebie i chcę pomagać je rozwijać.”

– Łukasz, uczestnik warszawskich spotkań

Posłuchaj, co Michalina i Przemek mówią w Radiu Warszawa o naszych inicjatywach, o pokonywaniu bariery skrępowania i o dobru, które może płynąć w czasie życia w pojedynkę.

Nasze obecne, najczęstsze miejsce spotkań to kawiarenka, zainicjowana i prowadzona charytatywnie przez singli dla singli w sercu warszawskiej Starówki, oraz niedzielne wieczory w kościele dolnym na śródmiejskim Placu Zbawiciela.

Filarem naszych inicjatyw rozwojowych jest Przystań Rozwoju.

 


Obecna strona niejeden.pl zaczęła powstawać pod koniec stycznia 2016 roku. Zachęcamy do współpracy (charytatywnej, niekomercyjnej).


Nie wystarczy przechodzić wzdłuż alei „cyfrowych”, to znaczy zwyczajnie być podłączonymi: trzeba, aby połączeniu towarzyszyło prawdziwe spotkanie. Nie możemy żyć samotnie, zamknięci w nas samych. Potrzebujemy kochania i bycia kochanymi. (…)

Papież Franciszek
http://www.idziemy.com.pl/media/w-sluzbie-kultury-spotkania/2/