Zasady użycia : Makijaż oczu


Oczy są najbardziej ekspresyjne cechy twarzy i przekazać swoje uczucia znacznie lepiej niż słowa może.Więc to ma sens, że atrakcyjne oczy mogą sprawić, że z ok do oomph w ciągu kilku sekund.Chociaż sztuczka leży w odpowiedniej aplikacji. Zachowaj następujące w umyśle podczas wykonywania makijażu oczu:


1. Prime swoje oczy: Podkład do oczu w zasadzie sprawia, że aplikacja cieni do powiek jest gładsza, sprawia, że pozostaje dłużej i wydobywa kolor znacznie lepiej.Ci z tłustymi powiekami powinni uczynić podkład do oczu istotną częścią ich rutyny makijażu.


2. Uzupełnij kolor swoich oczu: Complimenting kolor oczu nie musi koniecznie oznaczać przy użyciu cieni i linerów tego samego koloru.Należy wybrać odcienie, aby wydobyć kolor oczu.Większość z nas Indian kobiety mają brązowe / czarne oko, które daje nam ogromną różnorodność wyboru kolorów.Chociaż, aby twoje oczy naprawdę pop używać różowy, zielony i fioletowy.Jeśli masz niebieskie / szare oczy absolutnie uniknąć niebieski cień do oczu.Zamiast tego zdecydować się na ziemistych kolorach z fioletowym lub łupek base.For zielone oczy użyj fioletowy dodać dramat z brązowych i beżowych baz.


3. Ostrożnie z rozświetlaczem: Rozświetlacz jest często używany w połączeniu z cieniem do powiek, aby dodać głębię do kolorów używanych.To nie jest koniecznością i w rzeczywistości jest zbyt uciążliwe dla codziennego makijażu, ale jeśli jest używany powinien być używany bardzo ostrożnie.Blend go dobrze z cieniem do powiek, tak, że nie wyróżnia się, ale powinien wydawać się jednym z cieniem do powiek.Zastosuj na zewnętrznej krawędzi crease, aby oczy wyglądają większe.Unikaj używania go na wewnętrznym rogu lub skończysz z beady eyes.


4. Zmieszaj kolory: Jeśli używasz więcej niż jeden odcień na oku, a następnie wymieszać je dobrze, aby pojawiły się bez szwu bez żadnych oczywistych granic.Użyj jasny kolor bazowy najpierw na całej powiece.Następnie zastosować główny kolor z górnej linii rzęs do tuż poniżej załamania oczu i wreszcie zastosować kolor podkreślający na crease upewniając się, że mieszanka z głównym kolorem.


5. Zachowaj prostotę i subtelność: Głośny makijaż oczu natychmiast przekłada się na próbowanie do ciężko (mam nieskończoną ilość zdjęć, aby potwierdzić to).Spróbuj zachować to subtelne.Unikaj shimmer jak to może podkreślić wady na powiekach, takich jak linie i zmarszczki.Unikaj stosowania cienia do brwi.Jeśli nalegać na mocno wykonane oczy następnie spróbuj zachować resztę makijażu do minimum zwłaszcza usta.